Heart of Loyalty Konusu ve Oyuncuları

Heart of Loyalty Konusu ve Oyuncuları

Heart of Loyalty Konusu ve Oyuncuları / Dizi aynı zamanda A Piece of Ice in the Jade Pot , Icy Heart in a Jade Pot , Ice Heart in Jade Pot , One Loyal Heart in the Jade Vessel , 一片冰心在玉壺 , Yi Pian Bing Xin Zai Yu Hu , The Heart of Jade ve 一片冰心在玉壶 isimleri ile bilinmektedir.

Çin Dizileri için buraya tıklayın.

Heart of Loyalty

Heart Of Loyalty

 

Dizi AdıSadakat Kalbi
TürTarihsel , Gizem , Romantik , Wuxia
ÜlkeÇin
Bölüm Sayısı24
Yayın Tarihi29 Kasım 2021 – 20 Aralık 2021
Yayın GünüPazartesi , Salı , Çarşamba
KanalYouku
İçerik DeğerlendirmeHenüz derecelendirilmedi

Dizi Konusu :Mo Yan, çok ünlü, tanınan büyük bir hırsız olmak isteyen oldukça zeki pratik bir hırsızdır. Fakat deneyimli ortağı Prens Ning Jin ‘in hüküm sürdüğü Kaifeng’de yakalanıp mahkemede hapsedilir. Mo Yan ise ortağını kurtarmak için riski göze alıp mahkemeye sızmaya karar verir.

Kaifeng sarayına sızmak düşündüğü kadar kolay değildir sarayın muhafızları zorlu bir güçtür ve içlerinde en zorlayıcısı ‘Kraliyet Kedisi’ olarak tanınan bir Zhan Zhao adında adamdır. Kusursuz dövüş sanat becerisi zekası ile şövalyelikte kabiliyeti rakipsizdir. Mo Yan mahkemeye geldiğinde, muhafızlae onun zekasının hemen farkına varır ve onu savunma kuvvetlerinde bir polis memuru olarak işe alırlar. Bunu yaparken asıl amacı arkadaşını dostunu kurtmaktan yanı sıra “Kraliyet Kedisi”ni görmek olan Mo Yan planının ilk aşamasını gerçekleştirir.

Zhan Zhao ‘ya yakınlaştıkça, Zhan Zhao ‘nun ona karşı bir zaafının geliştiğinin farkına varır ve bundan yararlanıp ilişkilerinin daha derin bir hal alabiliceğinin farkına varır. Fakat beklenmedik bir şekilde Prens de ona ilgi göstereye başladığında işler karmaşıklaşmaya başlar. Güçlü bir düşmanla olan tehtit var eden düşmalıkları ölücül bir hal almaya başlar.

Çin Dizileri için buraya tıklayın.

Oyuncular

Zhang Hui Wen
    Zhang Hui Wen

Sezar Wu
              Caesar Wu

Niu Zi Fan
                 Niu Zi Fan

Dawn Chen
               Dawn Chen

Qiao Zhen Yu
            Qiao Zhen Yu

Li Hong Yi
                    Li Hong Yi

Dizi Oyuncuları Bu Şekildider.

Çin Dizileri için buraya tıklayın.

Heart of Loyalty İzle

Dizinin bölümleri hala çevrilme aşamasındadır. Bu konuyla ilgili takibimiz devam ediyorı. Türkçe ‘ye çevrilme işlemleri tamamlandıktan sonra sitemiz de yayınlanacaktır. Yoğun ilgi gören bir dizi olduğundan dizinin dublajı yada alt yazısı büyük merakla beklenmektedir. Bu konuyla ilgili gelişmeleri tarafınıza ileteceğimizden şüpheniz olmasın.

Çin Dizileri için buraya tıklayın.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir