Lie To Love Konusu ve Oyuncuları

Lie To Love Konusu ve Oyuncuları

Lie To Love Konusu ve Oyuncuları / Dizi aynı zamanda Liangyan Xieyi , Liang Yan Xie Yi, 良言写意 isimleri ile de bilinmektedir.

Lie to Love

Lie To Love

 Dizi Adı Lie To Love
TürRomantik, Yaşam, Dram
ÜlkeÇin
Bölüm Sayısı32
Yayın Tarihi30.11.2021
Yayın günüSalı
Kanal iQiyi , Tencent Video , Youku
İçerik DeğerlendirmeHenüz Değerlendirilmedi

Dizi Konusu; Oldukça prestijli bir holdingin keyfine düşkün varisi Li Ze Liang, neşeli, hayat sevinci yüksek ve oldukça güzel bir genç kız olan Su Xie Yi ile tanışır. Hayatlarının en unutulmaz en güzel zamanlarını beraber yaşıyacakları tutkulu bir aşka dolu dizgin sürüklenirler.

Hayatlarının o kadar karışık bir dönemidir ki ayrılamay mecbur kalmış gibilerdir. Fakat beklenmedik şekilde Su Xie Yi’n karmakarışık olan maf olan hayatını terk etti bu karmaşadan kurtulmak için kaçtı. Hayatı alt üst olan Su Xie Yi tüm gerçekleri araştırmak için zorlu bir yola çıkar ve L Li Ze Liang ‘a geri döner herşeyi öğrenmek için afıza kaybı yaşıyormuş numarası yapmaya başlar. Ama hiç birşey düşündüğü gibi gitmez Li Ze Liang dibe dopru gider fakat o kadar temkinlidir ki her adımı düşünerek dikkatli atar.

Gerçekler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başlar ve Su Xie Yi bunca zaman boyunca Li Zi Liang’a haksızlık ettiğini öğrenir ve hiç bi suçu olmadığını anlar bu durum onu oldukça şaşırtır. Gerçekleri öğrendikten sonra Su Xie Yi  ilişkilerini kurtarmaya çalışır. Bakalım bütün bu olanlardn sonra aşkları devam edebilcek mi?

Oyuncular

Luo Yun Xi
                   Luo Yun Xi

Cheng Xiao
               Cheng Xiao

Ji Xiao Bing
                 Ji Xiao Bing

Li Jia Jie
               Li Jia Jie

Gao Han
                     Gao Han

Tian Yi Tong
                Tian Yi Tong

Dizi Oyuncuları Bu Şekildedir.

Lie To Love İzle

Dizi yayın tarihi sebebiyle tercümesi yapılmamıştır henüz. Fakat merakla beklenen bir dizi olması sebebi ile çevrilme işlemi tahmininizden çok daha erken olacağına emin olabilirsiniz. Konusu oyuncuları ve yapım yeri sebebiyle büyük merak uyandıran bir dizi olan Lie To Love yayınlandığı an itibari ile tercüme işlemine başlanacaktır. Bu konuyla ilgili araştırma ve takibimizi dikkatle gerçekleştirdiğimize emin olabilirsiniz. Tercümesi yapılır yapılmaz sizinle paylaşıcağımıza emin olabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir