Nibun no Ichi Fuufu Konusu ve Oyuncuları

Nibun no Ichi Fuufu Konusu ve Oyuncuları

Nibun no Ichi Fuufu Konusu ve Oyuncuları / Diziye ait Diğer İsimler ;  Ni Bun no Ichi Fufu , One Half of a Married Couple / Dizi bir Webtoon Uyarlamasıdır./ Japon Dizileri

Nibun no Ichi Fuufu

Nibun no Ichi Fuufu Konusu

Dizi AdıOne Half of a Married Couple
Ülke Japonya
Bölüm Sayısı 10
Yayın Tarihi26 Mayıs 2021 – 28 Temmuz 2021
Yayın GünüÇarşamba
KanalTV Tokyo , Paravi
Bölüm Süresi25 Dakika

Dizi Konusu :

Aya Nakayama (Manami Higa) 32 yaşında bir ev hanımı ve 2 yıldır mutlu bir evliliğe sahip. Diğer insanlara göre Aya Nakayama ve kocası mükemmel bir evli çift gibi görünüyor.

Bir gün Aya Nakayama, kocasının cep telefonunda yabancı bir kadından gelen bir mesaj görür. Kocasının bir ilişkisi olup olmadığını merak ediyor. Ayrıca kocasıyla son iki aydır samimi olmadıklarını da hatırlıyor. Bu nedenle Aya Nakayama, kocasının bir ilişkisi olduğuna dair başka kanıtlar bulmaya başlar.

Oyuncular

Higa Manami
Higa Manami

Takezai Terunosuke
Takezai Terunosuke

Bando Ryota
Bando Ryota

Kokubo Toshihito
Kokubo Toshihito

Ito Momoka
Ito Momoka

Abe Oto
Abe Oto

Dizi Oyuncuları yukarıda verildiği gibi.

Nibun no Ichi Fuufu İzle

Dizi henüz Türkçe altyazıya sahip değildir. Dizinin ne zaman Türkçeye çevrileceği bilinmemektedir. Bahsi geçen dizinin 2021 sonlarına doğru Türk dizi izleme sitelerinde yer alacağı düşünülüyor. Bu nedenle 2021’nin sonlarına doğru diziye ait ilk bölüm sitemizde de yer alacaktır.

Son olarak diziyi İngilizce altyazılı izleyenlerin yorum bırakması diğer izlemeyi düşünenler için iyi olur. Bu nedenle yorumlarınızı bekliyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir